O firmie

KIM JESTEŚMY ?

Firmą, oferującą szeroki zakres badań i analiz związanych z efektywnością energetyczną budynków: termowizja, szczelność powietrzna oraz wentylacja. Realizujemy standardowe jak i nietypowe projekty, a naszą ofertę kierujemy do wszystkich od indywidualnych inwestorów po firmy z branży budowlanej czy też energetycznej. Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo kompletne badanie, na które składają się: przygotowanie budynku, badanie, lokalizacja nieszczelności oraz raport.

01
FIRMA

Od momentu powstania firmy, nieprzerwanie działamy na rynku oferując profesjonalne testy szczelności budynków oraz testy termowizyjne. Oferujemy również audyty energetyczne oraz „inteligentne domy”.

02
HISTORIA

Kiedy kilka lat temu zaczęliśmy dążyć temat, narodził się w naszych głowach pomysł, o stworzeniu własnej działalności. Szczelność powietrzna budynku ma kolosalny wpływ na ogólną efektywność energetyczną budynku.

03
CEL

Nasz cel jest bardzo prosty. Chcemy uświadomić jak największe grono osób, że szereg badań jakie przeprowadzamy, pomoże im poprawić komfort cieplny użytkowników budynku, a także zmniejszy koszty jego eksploatacji czy też właściwości akustyczne.

04
PRIORYTET

Stawiamy na ciągły rozwój oraz unowocześnianie naszego parku maszyn, co pozwoli nam poszerzyć ofertę naszych usług oraz zakres ich świadczeń.

JAKIM SPRZĘTEM DYSPONUJEMY ?

Dysponujemy sprzętem pozwalającym wykonać każde zadanie na wysokim poziomie jakościowym i w wyznaczonym terminie – posiadamy urządzenia takich marek jak:

NASI PARTNERZY